Kolejny sukces Karoliny

Uczennica naszej szkoły, pierwszej klasy technikum logistycznego Karolina Krawczyk trenuje w Lekkoatletycznym Klubie Sportowym w Polkowicach pod okiem trenera Roberta Pierzchały. Podczas majówki startowała w pchnięciu kulą 3 kg. 28 kwietnia Karolina zainaugurowała swój sezon w Zgorzelcu podczas Memoriału Wilhelma Nowickiego i Józefa Wiatrowskiego posłała kulę na odległość 12,73m co było jej rekordem życiowym i gwarantowało pierwsze miejsce.

1 maja Karolina wystartowała u boku Konrada Bukowieckiego w Ogólnopolskim Mityngu Lekkoatletycznym w Bojanowie w swojej kategorii wiekowej zajęła 1 miejsce, natomiast w kategorii Open była 3 z wynikiem 13,49m, Karolina również wystartowała tam w rzucie dyskiem i zakończyła zmagania z wynikiem 28,08m. Nasza kulomiotka 3 maja brała udział w Ogólnopolskim Mityngu Otwarcia Sezonu LA w Słubicach uzyskała tam bardzo wysoki wynik w swojej czołowej konkurencji 13,87m jest to jej nowy rekord życiowy, dający pierwsze miejsce w statystykach, Karolina zajęła w Słubicach pierwsze miejsce. W rzucie dyskiem również poprawiła swój rekord życiowy na 29,86m, wynik ten dał jej drugie miejsce 😊 Karolina ciągle zdobywa nowe doświadczenia, ciężko pracuje i przygotowuje się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się w Chorzowie w dniach 27-29 lipca.
Wielkie gratulacje do trenera Karoliny za bardzo dobre przygotowanie do sezonu 😊
Gratulujemy również naszej logistyczce tak wysokich wyników sportowych i życzymy powodzenia w nauce oraz sporcie :)