Kolejny sukces naszych piłkarek

Szkolna reprezentacja halowej piłki nożnej dziewcząt kontynuuje zwycięską passę.
W kolejnym etapie, finale strefy legnickiej, dziewczyny znowu były najlepsze. Tym razem ograły drużyny ze Złotoryji, z którymi rozegrały spotkanie półfinałowe. A w finale, po niezwykle zaciętym meczu zakończonym remisem, po rozegraniu dogrywki, która również nie przyniosła rozstrzygnięcia, okazały się lepsze od zawodniczek z Legnicy dopiero w rzutach karnych.

Pierwsze miejsce dało awans do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w Wałbrzychu.

Wyniki zawodów

Mecze półfinałowe

II LO w Lubinie – ZSZiO w Legnicy (3:1)

LO w Złotoryji – ZS w Chocianowie (0:6)

Mecz o miejsce III

LO w Złotoryji – II LO w Lubinie (0:4)

Finał

ZS w Chocianowie – ZSZiO w Legnicy (2:2), d(0:0), k(2:0)

Zawody odbyły się 8 lutego 2012r. w II LO w Lubinie.

Skład naszej drużyny

Magdalena Chrzanowska (4 TH), Aneta Broszkiewicz (3 TB), Marta Kalińska (3 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (2 TTH), Anita Marek, Kinga Urban, Izabela Siekierska, Patrycja Michalska (1 TTL), Patrycja Tomczyszyn, Katarzyna Majed (1 TTH).

Opiekun drużyny: Piotr Machoń