Konkursu pt. „Mój pomysł na walentynkę” rozstrzygnięty!

Z przyjemnością informujemy, że konkurs ogłoszony przez Samorząd Uczniowski z okazji „Walentynek” został rozstrzygnięty.  Komisja Konkursowa otrzymała wiele pomysłowych prac. Widać w nich było zaangażowanie i przemyślenia na temat tego szczególnego święta związanego z kultem świętego Walentego z Tyrolu.

Ocenie podlegała estetyka wykonanej pracy, pomysł oraz ujęcie tematu. Ze względu na wysoki  poziom złożonych prac Komisja Konkursowa w składzie: mgr Anna Łuczkowiec-Waśko, mgr Joanna Urban-Łabiak oraz Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, uczennica Paulina Bezrąk  miały niełatwe zadanie. Po długich dyskusjach i naradach wyłoniły zwycięzców konkursu, którymi zostały : Dominika Tarczyło z klasy IV TT oraz Wiktoria Szajder z klasy I TT. Nagrodę wyróżnienia otrzymała Natalia Tomaszewska z kl. III TT.

Laureatom serdecznie gratulujemy!.