Mistrzostwa Nauczycieli w Unihokeju

21 czerwca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie odbyły się IV Mistrzostwa Chocianowa Nauczycieli w Unihokeju. Nasza drużyna po przegranej ze Szkołą Podstawową i remisie z drużyną Gimnazjum zajęła ostatecznie drugie miejsce.

Zespół Szkół reprezentowali: Danuta Leszki, Agnieszka Hruszowiec, Elżbieta Garboś, Ewelina Kulesza, Marta Zdebiak, Janusz Konieczny, Ireneusz Podolski, Piotr Machoń, Wojciech Wróbel i Maciej Piotrowski.

Wyniki zawodów

Drużyna SP G ZS

Mecze

Punkty Bramki Miejsce
SP X 2:1 4:3 2 6 (6:4) +2 I
G 1:2 X 2:2 2 1 (3:4) -1 III
ZS 3:4 2:2 X 2 1 (5:6) -1 II

SP – Szkoła Podstawowa w Chocianowie,
G – Gimnazjum im. Odkrywców Polskiej Miedzi w Chocianowie,
ZS – Zespół Szkół w Chocianowie.

Nagrody w turnieju ufundował Związek Nauczycielstwa Polskiego w Chocianowie.

Zawody zorganizowali: Klub Olimpijczyka oraz Zespół Szkół w Chocianowie.