Mistrzostwa Szkoły w Halowej Piłce Nożnej 2015

Tradycyjnym turniejem sportowym uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie witali pierwszy dzień wiosny. W szkolnych mistrzostwach w halowej piłce nożnej udział wzięło aż dwanaście drużyn.

Zawody przebiegały w trzech etapach.
Pierwsza i druga runda rozgrywek odbywała się na zasadach systemu pucharowego tzn. drużyna przegrywająca odpadała z zawodów a wygrana kontynuowała swoje zmagania na wyższym etapie. W ten sposób wyłoniono trzy najlepsze drużyny, które następnie rozegrały pomiędzy sobą mecze finałowe systemem każdy z każdym. I tak po rozegraniu łącznie dwunastu pojedynków wyłoniono najlepszą drużynę.

Mistrzami szkoły w halowej piłce nożnej 2015 zostali uczniowie z klasy 2 TA, drugie miejsce przypadło 3 TB a na najniższym stopniu podium uplasowała się 4 TB. Tegoroczne mistrzostwa stały na niezwykle wyrównanym poziomie, połowa spotkań kończyła się wynikiem remisowym a o zwycięstwie którejś z drużyn decydowały dopiero serie rzutów karnych.

Kolejność gier i wyniki.xls (578 pobrań )