Mistrzostwa Zespołu Szkół w Chocianowie w Biegach Długich

29.10.2011r. przeprowadzono mistrzostwa naszej szkoły w biegach długich. Zawody stanowiły imprezę towarzyszącą obchodów 50-lecia szkoły. Mistrzostwa Szkoły odbyły się podczas szóstej edycji Mistrzostw Chocianowa w Biegach Długich, oraz rozegranych po raz drugi Mistrzostw Chocianowa w Nordic Wolking.

Biegi w kategoriach open kobiet i mężczyzn rozegrano w Parku Miejskim w Chocianowie. Właśnie w tych kategoriach rywalizowali nasi zawodnicy. Wśród kobiet, które do pokonania miały dystans 2500m, reprezentantki naszej szkoły Roksana Kamińska i Magdalena Chrzanowska, zajęły odpowiednio drugie i trzecie miejsce. Roksana jako najlepsza z przedstawicielek Zespołu Szkół wywalczyła tym samym tytuł Mistrzyni Szkoły. W rywalizacji mężczyzn, którzy do pokonania mieli dwa razy dłuższy dystans, najlepszym z naszych reprezentantów okazał się Patryk Sarżyński, który zajął miejsce szóste
w kategorii open oraz tytuł Mistrza Szkoły. Z pozostałych naszych reprezentantów jeszcze tylko Tomasz Kina (miejsce 9) zdołał zakwalifikować się do pierwszej dziesiątki wśród mężczyzn.

Jednym z głównych organizatorów Mistrzostw był Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Dokładne wyniki oraz zdjęcia z zawodów można oglądać na www.zdyszaaani.cosanow.pl