Mistrzostwa ZS w biegach długich

27.10.2012r. przeprowadzono mistrzostwa naszej szkoły w biegach długich. Mistrzostwa Szkoły odbyły się podczas siódmej edycji Mistrzostw Chocianowa w Biegach Długich.

Biegi rozegrano w niezwykle ciężkich warunkach atmosferycznych w Parku Miejskim w Chocianowie. Zawodnicy mieli do pokonania 5 km. Silnie padający śnieg oraz mocno wiejący wiatr uniemożliwiał uzyskiwanie dobrych wyników, ale rywalizacja na trasie i tak toczyła się do finiszowych metrów.

Tytuł mistrza szkoły uzyskał Patryk Sarżyński z klasy 4 TB, który jednocześnie zdobył tytuł wicemistrza Chocianowa. Na miejscu drugim znalazł się Bożydar Łasisz z klasy 2 TA a na najniższym stopniu podium stanął Remigiusz Łasisz z klasy 4 TB.

Jednym z głównych organizatorów Mistrzostw był Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Dokładne wyniki oraz zdjęcia z zawodów można oglądać na www.zdyszaaani.cosanow.pl