Mistrzowie są wśród nas!

W dniach 14-16 września 2018 r.  odbyły się Mistrzostwa Polski w trójboju siłowym klasycznym (przysiad ze sztangą, wyciskanie leżąc, martwy ciąg), gdzie  Kacper Makarowski uczeń klasy II TTM uplasował się na 2 miejscu z wynikami 190 kg -przysiad, wyciskanie-120 kg, martwy ciąg 210 kg.  Kamil Kuriata uczeń kl. II TA zajął  3 miejsce z wynikami (170 kg -przysiad, martwy ciąg – 195,5 kg). Z wynikiem w   wyciskaniu 153  kg  ustanowił nowy rekord Polski w wyciskaniu leżąc klasycznym w kategorii  74 kg juniorów do lat 18! .

Nasi  ambitni uczniowie  20-21 października 2018  wzięli udział w Mistrzostwach  Polski w kategorii wyciskanie leżąc.  Kamil zdobył tytuł Mistrza Polski w tej samej kat. wagowej i wiekowej.
 To tylko te najważniejsze zawody, w których nasi uczniowie brali udział.
Gratulujemy wytrwałości i samozaparcia w dążeniu do celu. Życzymy dalszych sukcesów!. Trzymamy kciuki za dalsze powodzenie !!!
Brawo Chłopaki!!!
Beata Rolska 
Kamil Kuriata, IITA