Młodzież Zespołu Szkół w Chocianowie na ,,Strefie pracownika” w Centrum Koferencyjnym LSSE w Legnicy.

Dzisiaj w ramach współpracy z LSSE w obszarze orientacji zawodowej i przygotowania do wejścia na rynek pracy uczniowie naszego technikum mechtronicznego mieli okazję zapoznac się z firmami roznych branż działających w LSSE takich jak: W&K, Harper, Epiroc, Brose sitech , HURAS Automation GmbH oraz z ofertą edukacyjną uczelni Witelona z Legnicy.
Przedstawicie firm zaprezentowali genezę powstania firmy i historię rozwoju ,profil działalności , atuty i walory pracy w firmie atrakcyjne warunki zatrudnienia w obszarze plac ,rozwoju personalnego i kariery, doskonalenia kwalifikacji zawodowych oraz szeregu dodatkowych benefitow pracowniczych. Przedstawiciele firm zachęcali także uczniów do aplikowania na oferowane na ten moment stanowiska pracy. Szczegóły poszczególnych ofert zatrudnienia zainteresowani uczniowie mogli omówić przy stanowiskach firm na hali koferencyjnej.