Najlepsi absolwenci Technikum Zespołu Szkół w Chocianowie 2021r. –  nagrodzeni przez Starostę Polkowickiego

W dniu 24.05.2021r. w Starostwie Polkowickim odbyło się uroczyste wręczenie nagród absolwentom Zespołu Szkół, którzy osiągnęli  najwyższe wyniki w nauce za cały okres 4 letniego kształcenia zawodowego w Zespole Szkół. Uzyskane wyniki są średnią z ok. 30 przedmiotów ogólnokształcących i zawodowych w technikum. Trzeba więc być bardzo pracowitym, ambitnym i wytrwałym, aby utrzymać się w rankingu wyników w nauce w czołówce najlepszych uczniów w szkole zwłaszcza, że ostatnie lata nauki były dla uczniów i nauczycieli  z powodu epidemii trudnym wyzwaniem edukacyjnym. Najwyższa średnia ocen wśród tegorocznych absolwentów to wynik  5,67 przy czym 13 uczniów osiągnęło na świadectwie ukończenia szkoły średnią ocen powyżej 5,0 . Łącznie z rąk Starosty Polkowickiego Pana Kamila Ciupaka nagrody finansowe odebrało 16 absolwentów klas: technik mechatronik, technik logistyk i technik obsługi turystycznej  Zespołu Szkół w Chocianowie: Hubert Hagel, Wiktor Cymbała, Damian Szymaszek, Andrzej Dunda, Damian Gurdak, Michał Eibl, Daniel Popielski, Klaudia Roicka, Daria Zazula, Mateusz Trzaskoś, Katarzyna Nowacka, Weronika Szymańska, Julia Cegielnik, Natalia Frankowska, Karolina Wandycz, Katarzyna Nieroda.
Serdecznie GRATULUJEMY wszystkim najlepszym abiturientom wspaniałych wyników! Jesteśmy z Was bardzo dumni!  Przesyłamy także SERDECZNE GRATULACJE Rodzicom najzdolniejszych uczniów i dziękujemy za zaufanie jakim obdarzyliście nas przestępując progi naszej szkoły 4 lata temu.
Z okazji ukończenia Zespołu Szkół  życzymy naszym Najlepszym z najlepszych  …. Wielu sukcesów, nadal równie wysokich lotów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności na wyższych poziomach kształcenia , wybitnych osiągnięć  w karierze zawodowej , a także wiele szczęścia i spełnienia planów w życiu osobistym…