Nasi Górą W Powiatowych Rozgrywkach Piłki Ręcznej

Powiatowe zawody piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych odbyły się 10 marca 2015r., a ich organizatorem był Zespół Szkół w Chocianowie.
Rozgrywki okazały się bardzo udane dla drużyn gospodarzy.

Jako pierwsze rywalizowały dziewczęta. Nasza drużyna bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie grając rozważnie i spokojnie, do przerwy prowadząc trzy do zera. Po przerwie obraz gry uległ zmianie a zawodniczki z Polkowic wzięły się za odrabianie strat. Ostatecznie to jednak drużyna z Chocianowa okazała się lepsza, zdobyła o jedną bramkę więcej (5:4).

W rywalizacji chłopców nie było już tylu emocji i zwrotów akcji. Od pierwszego do ostatniego gwizdka drużyna gospodarzy kontrolowała wynik. Już do przerwy nasi zdecydowanie prowadzili (9 do 3), by na zakończenie powiększyć jeszcze prowadzenie (23 : 8).

Po tych zwycięstwach nasze drużyny awansowały do kolejnego szczebla rozgrywek międzyszkolnych.

Wyniki końcowe

Dziewczęta

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 5:4 (3:0)

Chłopcy

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 23:8 (9:3)

Składy naszych drużyn

Dziewczęta

Patrycja Michalska, Kinga Urban, Anita Marek, Katarzyna Majed, Patrycja Tomczyszyn, Agnieszka Woźniak, Małgorzata Woźniak, Aleksandra Leszki, Jagoda Appel, Natalia Łabiak.

Chłopcy

Wojciech Piskorz, Krystian Kaśków, Łukasz Piwowar, Marcin Piotrowski, Paweł Świarzko, Bartosz Wierzbicki, Mateusz Leszki, Maciej Cieślak, Wojciech Michalski, Wojciech Janik, Marcin Wysoczański, Maciej Hruszowiec.