Nasi szczypiorniści odpadli z rozgrywek

Podczas rozgrywek półfinałowych strefy legnickiej w piłce ręcznej chłopców szkół ponadgimnazjalnych, nasza reprezentacja pomimo stoczenia niezwykle zaciętych i wyrównanych pojedynków, musiała uznać wyższość drużyn z Lubina i Głogowa. Wszystkie rozegrane mecze do końca trzymały w napięciu i kończyły się bardzo zbliżonymi wynikami.

Wyniki turnieju

Lubin – Głogów (19:21)

Lubin – Chocianów (19:16)

Głogów – Chocianów (23:21)

Wyniki końcowe

I miejsce – Zespół Szkół w Głogowie

II miejsce – II Liceum Ogólnokształcące w Lubinie

III miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie

Zawodnicy ZS Chocianów

Piotr Kusak, Kamil Chojnicki, Kamil Mielczarek (4 TA), Kamil Karliński (3 TA), Krzysztof Dryja, Sebastian Jankun (3 TB), Łukasz Piwowar (2 TA), Paweł Przyszlak (2 A).