Nasze piłkarki wicemistrzyniami Dolnego Śląska

Reprezentacja halowej piłki nożnej dziewcząt Zespołu Szkół w Chocianowie, nie zdołała obronić tytułu mistrzyń wywalczonego przed rokiem. Nasze dziewczęta, pomimo tego że nie przegrały żadnego meczu, w końcowej klasyfikacji zajęły drugie miejsce. Zadecydował o tym gorszy, od zwyciężczyń, bilans bramek. Turniej finałowy z udziałem czterech najlepszych drużyn naszego województwa, rozgrywany był systemem każdy z każdym.

Zawody były bardzo emocjonujące. Już w pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta musiały dać z siebie wszystko, ponieważ ich rywalkami były gospodynie z Wałbrzycha, które jak się później okazało były najlepszą drużyna w zawodach. Po niezwykle zaciętym pojedynku żadnemu z zespołów nie udało się zdobyć bramki i mecz zakończył się bezbramkowym remisem. W kolejnych pojedynkach nasze dziewczęta wygrywały już bez większych problemów z zespołami Lubania i Wrocławia.

Zawody odbyły się 27 lutego 2015 w pięknym obiekcie Aqua Zdrój w Wałbrzychu.

Wyniki rozgrywek

Lubań – Wrocław (0:7)

Wałbrzych – Chocianów (0:0)

Lubań – Chocianów (0:9)

Wałbrzych – Wrocław (3:0)

Wałbrzych – Lubań (10:0)

Wrocław – Chocianów (2:4)

Wyniki końcowe

  • I miejsce – Zespół Szkół nr 4 w Wałbrzychu
  • II miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie
  • III miejsce – Liceum Ogólnokształcące
    Szkoła Mistrzostwa Sportowego “Junior” we Wrocławiu
  • IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu

Reprezentantki naszej szkoły

Patrycja Michalska, Anita Marek, Kinga Urban (4 TTL), Katarzyna Majed (4 TT), Agnieszka Woźniak (2 B), Weronika Iglicka (2 TL), Katarzyna Bosacka (2 TT), Adrianna Karlińska (1 TT).