Natalia Mistrzynią Świata!!!

Natalia Czajkowska, uczennica czwartej klasy technikum, dokonała nie lada wyczynu i zapisze się na stałe w historii Zespołu Szkół w Chocianowie jako pierwsza zdobywczyni tytułu Mistrzyni Świata. Natalia od kilku lat trenuje fitness, robi to z wielkim poświęceniem a dążąc do ideału nie szczędzi ogromnego wysiłku fizycznego, psychicznego i finansowego. Od jakiegoś czasu wszystko to procentuje a Natalia odnosi coraz większe sukcesy w swojej ukochanej dyscyplinie.

Obecny sezon jest dla Natalii wyjątkowo udany. Zawody Diamond Cup, rozgrywane w Warszawie w dniach 21 – 23 września 2018r i miejsce szóste. Następnie piąte miejsce w zawodach Pucharu Polski, rozgrywanych 14 października 2018r. w Mińsku Mazowieckim, tym samym uzyskanie minimum kwalifikacyjnego do udziału w Mistrzostwach Świata. Kolejne trofeum to tytuł Wicemistrzyni Polski Juniorek zdobyte w Gorzowie Wielkopolskim (21.10.2018r.). I wreszcie kulminacja formy w odbywających się w dniach 27 – 28 października 2018 r. w Białymstoku zawodach Mistrzostw Świata w Fitness. Zawody z rekordową obsadą ponad tysiąca zawodników reprezentujących 60 krajów były niezwykłym wydarzeniem w tej dyscyplinie sportu. Właśnie w tych zawodach, na deskach Opery Podlaskiej, Natalia sięgnęła po swój największy sukces – tytuł Mistrzyni Świata w Fitness !

Jednak to nie koniec startów. Już w grudniu przed Natalią wyprawa do Ekwadoru i kolejny występ w prestiżowych zawodach jakimi będą Mistrzostwa Świata Juniorów.

Cała społeczność szkolna składa Natalii wielkie gratulacje i trzyma kciuki za kolejne udane starty.

Piotr Machoń