Reprezentacja nauczycieli Zespołu Szkół w Chocianowie w składzie: Kazimierz Bagiński, Ireneusz Podolski, Piotr Machoń, Maciej Piotrowski, Wojciech Wróbel, na zaproszenie Prezesa FUM „CHOFUM” Chocianów oraz Przewodniczącego MNSZZ przy FUM „CHOFUM” Chocianów, wzięła udział w turnieju halowej piłki nożnej pracowników FUM Chocianów. Rozgrywki odbyły się 27 maja 2017 roku w hali widowiskowo – sportowej Centrum Sportowego im. Polskich Olimpijczyków w Chocianowie.

Do zawodów przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały mecze systemem każdy z każdym. Nasi zawodnicy w pierwszym meczu zremisowali (2:2), w kolejnym odnieśli zwycięstwo (6:1), a w ostatnim ulegli (2:3). Wyniki końcowe Turnieju o Puchar Prezesa FUM „CHOFUM” S.A. w Chocianowie przedstawiały się następująco:

I miejsce – wydział „ciężka”

II miejsce – nauczyciele ZS Chocianów

III miejsce – wydział „odlewnia”

IV miejsce – kadra kierownicza