Nowa drukarka 3D czeka na uczniów

Wspaniała informacja dla uczniów technikum mechatronicznego. Jak wrócą do szkoły czeka na nich niespodzianka. Dotarła do nas Modułowa Drukarka 3D Dobot Mooz-2+laser+grawer. Jest to modułowa drukarka 3D o obszarze wydruku 130x130x130mm. Duży zakres temperatury grzania głowicy drukującej oraz zastosowanie podgrzewanego stolika umożliwia wydruk z różnych materiałów tj. PLA,ABS,PC,FLEX.

Wszystko to dzięki Panu Markowi Grdeń z firmy STERCONTROL, który zaproponował oddać tą drukarkę szkole, która najszybciej zareaguje na jego ofertę. Udało się dzięki refleksowi Pani Tarasiuk Małgorzaty i z radością mogliśmy ujrzeć tekst na Facebooku: Pierwsza zgłosiła się pani z ZS w Chocianowie. Gratulacje.”

Nabycie tej drukarki 3D pozwoli na wykorzystanie jej zarówno do promocji szkoły jak i na zajęciach z przedmiotów zawodowych mechatronicznych w zakresie projektowania wydruków 3D oraz w zakresie programowania i użytkowania obrabiarek sterowanych numerycznie, ponieważ jest możliwość grawerowania.

Dziękujemy Panu Markowi i obiecujemy wykorzystywać tą wspaniałą pomoc dydaktyczną.