NPRC – ankieta dla uczniów, rodziców i nauczycieli

Drodzy Uczniowie, drodzy Rodzice i Nauczyciele!

Z przyjemnością informujemy, że Zespół Szkół w Chocianowie przystąpił do przeprowadzenia projektu czytelniczego w ramach „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021–2025”. Jego celem jest rozwijanie zainteresowań czytelniczych dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych i elementów wyposażenia bibliotek.

 

W związku z tym zwracamy się z prośbą o pomoc w stworzeniu listy zakupowej nowości wydawniczych do naszej szkolnej biblioteki. Prosimy o podanie tytułów książek/serii wydawniczych, które warto przeczytać lub które chcielibyście, aby znalazły się w naszej bibliotece. W tym celu prosimy o wypełnienie poniższej ankiety do dnia 24 maja 2024 r..

 

Ankieta:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0JpB4_lJgnhzUJNB6fWk963di9xuQkigovmGH3ny2ozTPFA/viewform?usp=sf_link

 

Więcej o programie:

https://nprcz.pl/news/narodowy-program-rozwoju-czytelnictwa-2-0-wspiera-czytelnictwo-i-biblioteki/