Olimpiada Wiedzy o Finansach

Już po raz drugi uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie przystąpili  do Olimpiady Wiedzy o Finansach – Banki w Akcji.

Jest to akcja organizowana po raz czwarty przez Wyższe Szkoły Bankowe, Fundację Kronenberga przy Citi Handlowym, Narodowy Bank Polski oraz Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Przedmiotem Olimpiady są szeroko rozumiane finanse, tzn. instytucje rynku finansowego, sposoby ich funkcjonowania, instrumenty finansowe oraz zasady racjonalnego z nich korzystania.

Tematem tegorocznej edycji, która odbyła się w dniach 18 – 20 października 2011 roku, było bezpieczeństwo konsumenta na rynku finansowym. Do zawodów szkolnych przystąpiło 43 uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie z klas I, II, III i IV.

Najwyższą liczbę punktów otrzymały:

  1. Magdalena Chrzanowska – kl. IV TH – 21 pkt
  2. Magdalena Kulczyk – kl. IV TH – 19 pkt
  3. Lidia Szklarz – kl. III TH – 18 pkt

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!