Podróż do samorządu – warsztaty

Dnia 18 Grudnia 2014 r. w klasach I TT, I TTL, I TB, II TA, III TTL na lekcjach Wiedzy o społeczeństwie w naszej szkole zostały przeprowadzone warsztaty pt. “Podróż do samorządu” realizowane przez Radosława Przybylaka w ramach projektu “Młodzieżowy Sejmik Województwa Dolnośląskiego”.


Na początku zostały przedstawione informacje na temat MSWD oraz czego będzie dotyczył film, który po chwili włączono. Materiał został miło przyjęty przez wszystkich uczestników. Po skończonym filmie została zarządzona krótka przerwa.

Gdy wszyscy już wrócili na swoje miejsca przyszedł czas na Quiz w którym główną nagrodą była ocena z WOS-u :) Uczestnicy wręcz “rwali” się do odpowiedzi udzielając samych trafnych odpowiedzi!

Warsztaty zakończyły się rozmową czego potrzeba w naszym powiecie oraz czy forma i same warsztaty były ciekawe.