Podwójne zwycięstwo w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej

Reprezentacje naszej szkoły, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców okazały się lepsze od swoich kolegów z Zespołu Szkół w Polkowicach, zdobywając tym samym tytuły mistrza powiatu i prawo udziału w kolejnym etapie rozgrywek międzyszkolnych. Powiatowy Turniej Piłki Ręcznej szkół ponadgimnazjalnych rozegrano 5 marca 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Zwycięstwa nie przyszły łatwo.

Dziewczęta, grające jako pierwsze, do przerwy prowadziły jedynie jedną bramką (5:4), co gorsza jedna z naszych zawodniczek doznała kontuzji, która wyeliminowała ją z dalszej gry.
W drugiej połowie nasze dziewczęta zagrały już dużo lepiej i końcowy rezultat był dla nas bardziej korzystny (15:12).

Rywalizacja chłopców była jeszcze bardziej zacięta. Nasza drużyna osłabiona kontuzjami przystąpiła do gry z jedynie jednym zawodnikiem rezerwowym.
Po nerwowej pierwszej połowie to goście z Polkowic byli na prowadzeniu (7:6). Na szczęście nie były to straty, których nie można odrobić.
W drugiej połowie nasi zawodnicy przejęli inicjatywę i w końcowym efekcie to nasza drużyna cieszyła się z dwubramkowego zwycięstwa (17:15).

Składy reprezentacji Zespołu Szkół w Chocianowie

Dziewczęta

Magdalena Chrzanowska (4 TH), Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec (3 TH), Paulina Falkiewicz (2 A), Patrycja Michalska, Kinga Urban, Izabela Siekierska (1 TTL), Patrycja Tomczyszyn, Katarzyna Majed, Julita Piszczek (1 TT).

Chłopcy

Adrian Szotkiewicz (4 TB), Piotr Kusak, Kamil Chojnicki, Kamil Mielczarek (3 TA), Sebastian Jankun (3 TB), Krzysztof Dryja (2 TB), Kamil Karliński (2 TA), Paweł Przyszlak (1 A).