Półfinał Strefy Legnickiej w halowej piłce nożnej, luty 2013

Nasze dziewczęta zwyciężyły w kolejnym turnieju. Tym razem odniosły bezdyskusyjne zwycięstwo w rozgrywanych w ramach licealiady młodzieży, półfinałach stery legnickiej w halowej piłce nożnej dziewcząt. W rozgrywkach uczestniczyły trzy drużyny, a awans do kolejnego etapu rozgrywek zapewniało zajęcie pierwszego bądź  drugiego miejsca.

Zawody odbyły się 23 lutego 2013 w Górze.

Wyniki rozgrywek

Liceum Ogólnokształcące w Górze – Liceum Salezjańskie w  Lubinie  (0 : 4)

Liceum Ogólnokształcące w Górze – Zespół Szkół w Chocianowie (0 : 9)

Zespół Szkół w Chocianowie – Liceum Salezjańskie w  Lubinie  (9 : 2)

Reprezentantki Zespołu Szkół w Chocianowie

Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec, Marta Kalińska (4 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (3 TTH), Anita Marek, Kinga Urban, Patrycja Michalska (2 TTL), Katarzyna Majed (2 TT), Małgorzata Woźniak, Agnieszka Woźniak (1 TT).