Pomóżmy Asi

Zachęcamy Was do dołączenia się do pomocy naszej uczennicy, która została poszkodowana w pożarze swojego domu.

W dniach 24-28. maj organizujemy zbiórkę wszelkich produktów, które mogą być przydatne w tej sytuacji. Zwracamy się z prośbą do Was o pomoc w postaci produktów chemicznych, środków czystości, kosmetyków, artykułów spożywczych (nie psujących się), artykułów szkolnych, pościeli, koców i tego co uznacie za stosowne w zaistniałej sytuacji.

Osoby odpowiedzialne za zbiórkę Agnieszka Malik-Demiańczuk, Bernadra Jasińska, Dorota Dziekan.

Produkty należy przynosić do sali 111

Aby wesprzeć akcję finansowo wystarczy odwiedzić popularny portal Zrzutka.pl (kliknij w link: https://zrzutka.pl/uz9ydy) i wpłacić wybraną przez siebie kwotę.

 Poniżej artykuł opisujący sytuację

 W Szklarach Dolnych doszło dzisiaj do pożaru poddasza w jednym z domów dwurodzinnych. Poszkodowana została jedna osoba.

W dwurodzinnym domu w Szklarach Dolnych, w jednym z pomieszczeń na poddaszu doszło do zapalenia wersalki. W wyniku tego zdarzenia poszkodowana została 16-letnia mieszkanka, która została już przetransportowana do szpitala. Na miejscu pracowały 2 zastępy straży pożarnej z Polkowic (w tym jeden z drabiną mechaniczną), jeden zastęp z OSP Szklary Dolne i jeden z OSP Chocianów, a także karetka pogotowia i patrol policji.

Aktualnie ustalana jest przyczyna powstania pożaru. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy możliwym powodem jego powstania było urządzenie elektryczne, które znajdowało się w pomieszczeniu.

Źródło: https://chocianow.pl/pozar-w-szklarach-dolnych-jedna-osoba-w-szpitalu,a2569

pomoc