Porozumienie o współpracy z PHU “Lubinpex” Sp. z o.o.

W dniu 27.11.2014r. nastąpiło podpisanie przez dyrektora Zespołu Szkół w Chocianowie pana mgr Andrzeja Wojtkowiaka porozumienia dotyczącego współpracy z PHU “Lubinpex” Sp. z o.o.

PHU “Lubinpex” Sp. z o.o. to sieć restauracji “Oberża” w Lubinie i Legnicy, trzy hotele, nowoczesny Sunny Music Club, 20 bufetów w kopalniach i hutach Zagłębia Miedziowego, ponad 500 organizowanych imprez rocznie oraz 400 pracowników. Firma dziennie żywi ponad 20 tysięcy osób!

Poprzez 25-lat funkcjonowania w branży, ciągłe podnoszenie standardów i wyznaczanie nowych trendów z pewnością można zaliczyć lubińską spółkę do jednego z liderów rynku usług gastronomicznych i cateringowych.

Jest to kolejne porozumienie, po umowie zawartej z Interferie S.A., podpisane w celu rozwoju kariery zawodowej uczniów kształcących się w zawodzie Technik Obsługi Turystycznej po ukończeniu szkoły.

Należy również zaznaczyć, że dzięki porozumieniu z Interferie S.A., uczniowie maja już możliwość swojej pierwszej pracy zarobkowej w okresie weekendów, ferii, czy świąt w hotelach w Szklarskiej Porębie i Świeradowie Zdrój.

Teraz będą mogli dodatkowo zaprezentować swoje umiejętności zdobywane podczas licznych praktyk w obiektach należących do firmy PHU “Lubinpex” Sp. z o.o.

Z treścią porozumienia można się zapoznać w na zdjęciach poniżej.