Powiatowe Rozgrywki Halowej Piłki Nożnej, grudzień 2014

9 grudnia 2014r. Zespół Szkół w Chocianowie był organizatorem Powiatowych Rozgrywek Halowej Piłki Nożnej szkół ponadgimnazjalnych. Był to bardzo udany występ naszych reprezentacji.

Zawody rozpoczęły się zmaganiami dziewcząt. Po niezwykle zaciętym i wyrównanym pojedynku, w którym padła tylko jedna bramka, lepsze okazały się zawodniczki z Chocianowa. W rywalizacji chłopców nie było już tyle emocji. Zawodnicy reprezentujący naszą szkołę nadspodziewanie łatwo poradzili sobie z drużyną gości. Już do przerwy prowadzili w stosunku 6 do 1, a cały mecz zakończyli pewnym zwycięstwem 11 do 2. Po tych zwycięstwach nasze drużyny awansowały do kolejnego szczebla rozgrywek międzyszkolnych.

Wyniki końcowe

Dziewczęta

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 1:0 (0:0)

Chłopcy

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 11:2 (6:1)

Składy naszych drużyn

Dziewczęta

Patrycja Michalska, Kinga Urban, Katarzyna Majed, Agnieszka Woźniak, Marta Wiśniewska, Weronika Iglicka, Adrianna Karlińska.

Chłopcy

Patryk Tkaczyk, Damian Sykuła, Szymon Szymik, Łukasz Żelem, Marcin Piotrowski, Marcin Matwiejów, Paweł Świarzko, Jakub Duszeńko, Dominik Suchora.