Powiatowe rozgrywki piłki ręcznej

7 marca 2019 roku w hali sportowej naszej szkoły obył się etap powiatowy Ogólnopolskiej Licealiady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej. Reprezentacje naszej szkoły, zarówno dziewczęta jak i chłopcy, zwyciężyły w swoich zmaganiach i awansowały do kolejnego etapu rozgrywek.

Wyniki końcowe zawodów:

dziewczęta: Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 9:3

chłopcy: Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 19:8

Nasze drużyny zagrały w składach:

Dziewczęta – Agata Potyszka, Aleksandra Kosacz, Anna Mydłowska, Karolina Kozłowska, Klaudia Grech, Joanna Dryja, Natalia Czajkowska, Daria Zazula, Klaudia Wieruszewska, Daria Huget, Katarzyna Nieroda.

Chłopcy – Igor Kasperski, Mateusz Korbut, Szymon Miłek, Maciej Hałabura, Adrian Urban, Szymon Biziorek, Kacper Makarowski, Grzegorz Błachuta, Maksymilian Ptak, Jakub Woźniak.

Piotr Machoń