Powiatowe Zawody Halowej Piłki Nożnej, styczeń 2012

Gospodarzem rozgrywanych w bieżącym roku szkolnym mistrzostw powiatowych  w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych był Zespół Szkół w Chocianowie. I to właśnie drużyny gospodarzy okazały się najlepsze zarówno w rywalizacji dziewcząt jak i chłopców.

Mistrzostwa miały charakter dwumeczu, czego powodem był udział  w zawodach jedynie dwóch szkół. W pierwszym meczu nasze dziewczęta okazały się wyraźnie lepsze od swoich koleżanek z Zespołu Szkół w Polkowicach, pokonując je wynikiem 6 do 2.  Jeszcze skuteczniejsza okazała się nasza męska reprezentacja, która strzelając sześć bramek nie pozwoliła sobie strzelić ani jednej. Tym samym nasze zawodniczki i nasi zawodnicy zapewnili sobie udział w kolejnym etapie rozgrywek międzyszkolnych (podstrefa lubińska).

Zawody, które wywołały wielkie zainteresowanie i zgromadziły na trybunach blisko 300 kibiców, rozegrane zostały 4 stycznia 2012 roku od godziny 10.00 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Wyniki zawodów w kategorii dziewcząt

Zespół Szkół w Polkowicach – Zespół Szkół w Chocianowie (2:6)

Wyniki zawodów w kategorii chłopców

Zespół Szkół w Polkowicach – Zespół Szkół w Chocianowie (0:6)

Składy naszych drużyn

Dziewczęta

Magdalena Chrzanowska (4 TH), Aneta Broszkiewicz (3 TB), Marta Kalińska (3 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (2 TTH), Anita Marek, Kinga Urban, Izabela Siekierska, Patrycja Michalska (1 TTL).

Chłopcy

Marcin Pyżyński (4 TH), Krzysztof Komarek, Marcin Komarek, Rafał Kuźmiuk (4 TA), Piotr Kusak, Kamil Chojnicki (3 TA), Piotr Kasiński (2 TB), Mateusz Jaskuła (2 TA),  Damian Sykuła, Paweł Sanecki (1 TA).

Organizator zawodów, opiekun drużyn: Piotr Machoń