Powiatowe zawody piłki siatkowej, listopad 2014

W poniedziałek 24 listopada 2014 w polkowickim Zespole Szkół rozegrane zostały powiatowe zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Nasze reprezentacje grały ze zmiennym szczęściem.

Rywalizujące jako pierwsze dziewczęta, toczyły dosyć wyrównaną grę, ale musiały uznać wyższość gospodyń przegrywając dwa kolejne sety. Mecz chłopców był równie emocjonujący. Z tą różnicą, że to właśnie nasza drużyna była górą. Szczególnie zacięty był set drugi w którym nasi zawodnicy wygrali dopiero czwartego setbola. Drużyna chłopców awansowała tym samym do dalszego etapu zawodów międzyszkolnych.

Wyniki zawodów

Dziewczęta

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 0:2 (20:25,20:25)

Chłopcy

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 2:0 (25:22,29:27)

Reprezentanci naszej szkoły

Dziewczęta

Patrycja Michalska, Anita Marek, Kinga Urban, Elwira Krawczyk, Agnieszka Woźniak, Weronika Iglicka, Angelika Janowska, Celina Bakalarczyk.

Chłopcy

Patryk Tkaczyk, Damian Sykuła, Dawid Wroński, Łukasz Kulesza, Paweł Świerzko, Bartosz Wierzbicki, Mateusz Leszki, Jakub Skarb, Tomasz Pilarek.