Powiatowe zawody piłki siatkowej, styczeń 2014

W środę 29 stycznia 2014 w polkowickim Zespole Szkół rozegrane zostały powiatowe zawody piłki siatkowej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych. Dla naszych reprezentacji nie był to udany wyjazd.

Rywalizujące jako pierwsze dziewczęta tylko w pierwszym secie toczyły wyrównaną grę. W kolejnych partiach meczu gospodynie z Polkowic były wyraźnie lepsze.

Mecz chłopców był bardziej emocjonujący. Po pierwszym wyrównanym secie w którym gospodarze wygrali tylko trzema punktami, nasi zawodnicy całkowicie “odpuścili” drugą partię, gładko ją przegrywając. I gdy wydawało się, że mecz jest pod kontrolą drużyny gospodarzy a set trzeci jest już tylko formalnością, nasi reprezentanci zmobilizowali się i bardzo gładko go wygrali. Ostatnia partia była najciekawsza, najbardziej zacięta i wyrównana i choć to nasza drużyna prowadziła przez większą część tego seta, to właśnie zawodnicy z Polkowic w decydującej końcówce wykazali się większą precyzją i zwyciężyli dwoma oczkami.

Wyniki zawodów

Dziewczęta

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 0:3 (21:25,15:25,12:25)

Chłopcy

Zespół Szkół w Chocianowie – Zespół Szkół w Polkowicach 1:3 (22:25,13:25,25:17,23:25)

Reprezentanci naszej szkoły

Dziewczęta

Patrycja Michalska, Anita Marek, Martyna Pyrzyk, Natalia Łabiak, Elwira Krawczyk, Klaudia Gliszczyńska, Joanna Drabik.

Chłopcy

Kamil Karliński, Jakub Iwon, Paweł Sutor, Krzysztof Dryja, Patryk Pawłowski, Piotr Kasiński, Sebastian Jankun, Bartosz Wolski, Patryk Tkaczyk, Damian Sykuła.