Pożegnanie Absolwentów

Szukajcie prawdy jasnego płomienia,
szukajcie nowych nieodkrytych dróg….

                                                                                                                               Adam Asnyk

Drodzy maturzyści

ksiazki1

Jeszcze rok temu nikt nie myślał, że będziecie kończyć szkołę za pomocą platform internetowych – nie tak miało  wyglądać zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. Groźny wirus zmienił cały  świat, zmienił również dotychczasowe tradycje uroczystego pożegnania absolwentów w naszej szkole, pisząc nowy znacznie skromniejszy scenariusz podsumowania 4 lat Waszego wysiłku i wytężonej pracy.

Było ciężko, ale jesteśmy dumni z Was, że poradziliście sobie z trudną, ale i ważną lekcją życia przez ostatnie 2 lata edukacji  zdalnej. Mamy nadzieję, że te doświadczenia wzmocniły Waszą wolę walki o siebie i swoją przyszłość. Jesteśmy przekonani, że mimo nietypowej sytuacji, jesteście dobrze przygotowani do tegorocznej matury, która rozpocznie się 4 maja. Przed Wami kolejny ważny egzamin –  egzamin dojrzałości. Pomyślne zdanie matury będzie miało wpływ na Wasze dalsze losy i plany zawodowe.

Kochani abiturienci

Z okazji zakończenia nauki w Zespole Szkół w Chocianowie Dyrekcja Zespołu Szkół w Chocianowie w imieniu własnym i wszystkich nauczycieli  składa  tegorocznym absolwentom serdeczne gratulacje.
Życzymy Wam samych sukcesów na egzaminie maturalnym.
Dobrze wykorzystajcie wiedzę zdobytą w szkole i zdajcie egzamin w 100 %.
W przyszłość patrzcie z optymizmem, żyjcie z pasją i osiągajcie wytyczone cele, a gdy na drodze pojawią się problemy, pokonujcie je i idźcie do przodu zawsze z podniesioną głową.
Niech ten udany finisz ukończenia edukacji w szkole średniej będzie zapowiedzią Waszych kolejnych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Życzymy Wam również zdrowia i odwagi tak potrzebnych w dzisiejszych czasach oraz wszystkiego co najlepsze, dziękując z osobna każdemu z Was za budowanie z nami szkolnej społeczności. Taka jest kolej rzeczy, że coś kiedyś się kończy i coś się zaczyna.
Przed Wami nowe wyzwania nowe doświadczenia, nowe przyjaźnie i znajomości. Ale pamiętajcie, że zawsze możecie do nas wrócić i liczyć na naszą życzliwość i wsparcie.
Życzymy Wam wszystkiego co najpiękniejsze!


Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie
                                                               Bożena Wiszniewska
                                                               Wicedyrektor
                                                               Krystyna Zborowska
                                                               oraz Grono Pedagogiczne

wianek1