Praktyki w Austrii dla najlepszych, 2014

W dniu 13.11.2013r. w Hotelu Mercure we Wrocławiu odbyły się rozmowy kwalifikacyjne w języku niemieckim w ramach  projektu “Praktyki w Austrii dla najlepszych”, w którym uczestniczyły uczennice z klas III TT i III TTL Technikum Obsługi Turystycznej. Do projektu zakwalifikowały się następujące osoby:

Uczennice te posiadają znajomość j. niemieckiego na poziomie B1 lub B2. W ramach projektu odbędą 6-tygodniowe praktyki w terminie 17.02.-31.03.2014 w powyższych hotelach regionu Vorarlberg w Austrii. Otrzymają również miesięczne wynagrodzenie w wysokości 785 euro, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie na czas praktyk, będą w pełni ubezpieczeni, a po zakończeniu praktyk dostaną świadectwo pracy w języku angielskim i niemieckim.

Zakwalifikowanym uczennicom gratulujemy i życzymy satysfakcjonujących praktyk.