Prezentacja Uczniowskich Mini Projektów Badawczych

W dniu 25 marca 2015 roku we wrocławskiej Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu odbyły się prezentacje Mini Uczniowskich Projektów Badawczych dotyczące zawodu technik logistyk. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 2 TL: Karolina Łopuszyńska, Agata Górak i Natalia Jakubczyk.

Uczennice przygotowały projekt którego temat brzmiał “Magazyn w systemie logistycznym”. W tym dniu prezentowało się 7 drużyn z branży logistycznej.

Projekt, prezentacja i odpowiedzi dziewcząt na pytania członków składu sędziowskiego i osób z sali jury oceniło przyznając II miejsce. Członkom jury przewodniczyła Małgorzata Medyk – zastępca Dyrektora Wydziału Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. W rankingu ogólnym (prezentacje projektów trwały dwa dni) na 16 drużyn nasza szkoła zajęła III miejsce. Zwycięskie drużyny zaproszone zostaną na galę wręczenia nagród, która odbędzie się w połowie maja we Wrocławiu.

Serdecznie gratulujemy!