ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

4 września 2023r. w hali sportowej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024. Dyrektor, Piotr Machoń, powitał zaproszonych gości, grono pedagogiczne, rodziców oraz wszystkich uczniów, w szczególności tych, którzy rozpoczynają naukę w naszej szkole. Zaznaczył również, że jest to rekordowy rok pod względem ilości uczniów w całej historii szkoły. Następnie przed zgromadzonymi wystąpili zaproszeni goście, którzy jednoznacznie podkreślali doniosłą rolę naszej szkoły w lokalnym środowisku. Po oficjalnej części odbył się krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów. Oczywiście o swoich podopiecznych nie zapomniał TeamKompetentni KGHM wręczając wszystkim pierwszoklasistom objętych swoim patronatem pakiety powitalne.
Uroczystość zaszczycili swoją obecnością:
Pan Franciszek Skibicki – Członek Zarządu Powiatu Polkowickiego
Pan Henryk Czekajło – Przewodniczący Rady Powiatu Polkowickiego
Pani Marianna Kowalska – Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Polkowickiego
Pani Elżbieta Faluta – Przewodnicząca Rady Rodziców
Pan Jacek Wiśniewski – Nadleśniczy Nadleśnictwa Chocianów
Pan Marek Wachnik – Kierownik Wydziału Rekrutacji i Budowania Wizerunku Pracodawcy w KGHM Polska Miedź
Pan Jacek Kucharski – Kierownik Centrum Serwisowego Epiroc
Pan Tadeusz Drogosz – Opiekun Praktycznej Nauki Zawodu Brose Sitech
Pan Radosław Paduchowicz – Specjalista ds. Personlnych Brose Sitech
Wszystkim uczniom życzymy, aby nadchodzący rok szkolny był wspaniałą, niepowtarzalną i niezapomnianą przygodą, rodzicom cierpliwości i wyrozumiałości, a nauczycielom satysfakcji z wykonywanej pracy.
Niech moc będzie z nami! :)