Spotkanie Starostów z reprezentacją dziewcząt w halowej piłce nożnej

30 marca 2012 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie miało miejsce spotkanie żeńskiej reprezentacji naszej szkoły w halowej piłce nożnej ze Starostą Polkowickim panem Markiem Tramś, Wicestarostą panem Kamilem Ciupakiem, Dyrektorem Zespołu Szkół w Chocianowie, panem Andrzejem Wojtkowiakiem oraz Rzecznikiem Prasowym Powiatu, panią Mirosławą Myrną-Kudryk.

Podczas spotkania Starosta pogratulował naszej drużynie zdobycia Mistrzostwa Dolnego Śląska w rywalizacji sportowej oraz wręczył naszym zawodniczkom okolicznościowe listy gratulacyjne i nagrody rzeczowe. Podczas swego wystąpienia Starosta przekazał słowa uznania dziewczętom za prezentowany przez nie wysoki poziom umiejętności oraz wysiłek i zaangażowanie w dążeniu do celu. Nie zabrakło też podziękowań za godne reprezentowanie i promocję Powiatu Polkowickiego. Podczas takiego spotkania nie mogło zabraknąć lokalnych mediów, które mogłyby uwiecznić te chwile. Przedstawiciele TVL Odra i Radia Plus przeprowadzili rozmowy z większością naszych zawodniczek, przedstawicielami powiatu oraz dyrektorem szkoły.

Przy okazji tego wydarzenia odbył się również mecz pokazowy, który obserwowało około 200 uczniów Zespołu Szkół. Nasze Mistrzynie zostały podzielone na dwie drużyny, reprezentacja klas pierwszych rywalizowała z reprezentacją klas starszych. Mecz pomimo towarzyskiego charakteru był bardzo zacięty i zakończył się jednobramkową wygraną klas starszych (4:3).

Skład Mistrzyń Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej

Magdalena Chrzanowska, Marta Kalińska, Aneta Roszkiewicz, Magdalena Szalkowska, Dominika Witek, Anita Marek, Patrycja Michalska, Izabela Siekierska, Kinga Urban, Katarzyna Majed, Patrycja Tomczyszyn.