Logo: Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie

Na zaproszenie Prezesa Regionalnej Rady Olimpijskiej we Wrocławiu oraz Wójta Gminy Łagiewniki piętnastoosobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie gościła na XXIII Spotkaniu po latach Dolnośląskich Olimpijczyków.

Spotkanie odbyło się 19 listopada 2016 roku w hali widowiskowo-sportowej Zespołu Szkół Samorządowych w Łagiewnikach. Uroczystość była urozmaicona wieloma występami artystycznymi i sportowymi miejscowych dzieci i młodzieży. Jednak największą atrakcją uroczystości była możliwość spotkania się z przybyłymi sportowcami. Do Łagiewnik przybyło ponad trzydziestu sportowców w tym wielu medalistów Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy m.in.: Mistrzyni Olimpijska – Renata Mauer-Różańska, Wicemisztrzowie Olimpijscy – Leszek Swornowski i Ryszard Podlas oraz wielu, wielu innych.