Sukces mechatroników

articles_konkursy_elektron1

Znamy wyniki pierwszego etapu XI Edycji Konkursu ELEKTRON, który odbył się 30.11.2018r. w Zespole Szkół w Chocianowie. W Konkursie wzięło udział 20 uczniów z klas technikum mechatronicznego.

Okazało się, że aż 10 uczestników zakwalifikowało się do etapu regionalnego, który odbędzie się 11 stycznia 2019r. w Legnicy. Wśród zakwalifikowanych do drugiego etapu znaleźli się uczniowie klasy czwartej technikum mechatronicznego: Damian Kosz, Michał Świerniak i Kacper Golińczak oraz klasy drugiej technikum mechatronicznego tj.: Daniel Popielski, Damian Szymaszek, Michał Eibl, Wiktor Cymbała, Grzegorz Smardzewski, Konrad Kajak i Konrad Tratwal. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy kciuki, żeby nasi uczniowie znaleźli się w finale, gdzie będą mogli rywalizować z najlepszymi na Politechnice Wrocławskiej.