Szczypiorniści w akcji

Rok Jubileuszu 60 lecia naszej szkoły dobiega już końca … na jego zakończenie odbył się jeszcze jeden sportowy akcent. Tym razem, pod znakiem piłki ręcznej, w szranki stanęli absolwenci szkoły oraz uczniowie. Mecz przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze z wyjątkiem ostatnich 5 minut spotkania kiedy to do głosu doszły … ambicje sportowe graczy. W tym końcowym fragmencie gry rywalizacja rozgorzała na dobre, wynik cały czas oscylował w okolicach remisu a drużyny na zmianę wychodziły na prowadzenie. Ostatecznie większym spokojem wykazali się mniej doświadczeni uczniowie i to oni wyszli zwycięsko z tego spotkania. Po rozegraniu 50 minut meczu to reprezentacja szkoły uzyskała przewagę jednej bramki kończąc spotkanie wynikiem 23 do 22.

Drużyny zagrały w składach.

Absolwenci Zespołu Szkół w Chocianowie:
Grzegorz Machoń, Maciej Sambor, Sebastian Jankun, Paweł Przyszlak, Krzysztof Dryja, Piotr Kusak, Szymon Miłek, Mateusz Korbut.

Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie:
Jakub Woźniak 4TA, Adam Gryga 4TA, Michał Wesołowski 4TA, Grzegorz Błachuta 4TLM, Maksymilian Ptak 4TLM, Krzysztof Pietruszko 3TAG, Błażej Skrzypek 3TLG, Grzegorz Hurkała 3TAG, Filip Klocek 2TA.

Zawody sędziowali:
Jarosław Mołodyński, Piotr Machoń.