Szkolny Klub Wolontariatu na X Biegu Borów Dolnośląskich

6 kwietnia 2019 roku w Chocianowie odbył się X Bieg Borów Dolnośląskich. Podczas zawodów Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję charytatywną na rzecz Marty Dwornickiej, która zmaga się ze złośliwym nowotworem mózgu.

Młodzież naszej szkoły  przygotowała pyszne domowe ciasta  i gofry, które były sprzedawane podczas biegu.  Wolontariusze  po raz kolejny udowodnili,  że warto pomagać. Podczas akcji zebrali 850 zł.

Młodzież Zespołu Szkół w Chocianowie pomagająca w organizacji: Natalia Maik,  Barbara Stodółka, Mateusz Malec, Kornel Ciunajtis,  Michalina Nowak, Adrian Niewiedziała, Natalia Olszowska, Marta Krzysiek, Paulina Socha, Karolina Mołodyńska, Natalia Pokorska, Klaudia Wieruszewska, Alicja Schirbel, Wiktoria Czarnynoga, Kornel Kikut, Natalia Czajkowska, Joanna Dryja.

 Nauczyciele Zespołu Szkół w Chocianowie: Anna Świętoń, Agnieszka Hruszowiec, Adam Steć, Piotr Machoń, Małgorzata Światłoń- Szydełko.

Małgorzata Światoń-Szydełko
Anna Świętoń