Szkolny konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Dnia 5 listopada 2014r. na długiej przerwie został rozstrzygnięty szkolny konkurs fotograficzny realizowany w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej “Ja i moje środowisko” 2014. Tematem była “Jesień w obiektywie”. Oddano 28 zdjęć. Udział  w nim wzięło 10 uczestników:

Malwina Kozłowska, Jagoda Kokoszanek , Paulina Kuriata i Agnieszka Madaliński z kl.  4TT; Marek Pawłowski i Natalia Jakubczyk z kl. 2TTL oraz Sylwia Urbaniak , Nikola Kościukiewicz, Michał Kulczyk  i Elwira Krawczyk z kl. 2TT.

Zwycięzcy

I miejsce Malwina Kozłowska  articles_2014_wydarzenia_konk_fot_1a articles_2014_wydarzenia_konk_fot_1b
II miejsce Michał Kulczyk articles_2014_wydarzenia_konk_fot_2
III miejsce Jagoda Kokosanek articles_2014_wydarzenia_konk_fot_3
Wyróżnienie Agnieszka Madalińska articles_2014_wydarzenia_konk_fot_4

Nagrody

  • I miejsce – głośniczek bezprzewodowy do telefonu lub komputera X-Max Uno z ceramiczną membraną,
  • II miejsce – MP3 Philips z dyktafonem,
  • III miejsce – słuchawki sportowe bezprzewodowe na mikro kartę.

Wszystkie nagrody zostały zasponsorowane przez powiat Polkowicki.

Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim.

Następna edycja wiosną. Już teraz zapraszamy do udziału!