Turniej badmintona pracowników oświaty

20 listopada 2015 roku, rozegrano I Turniej Badmintona Pracowników Oświaty. Do zawodów przystąpiło 10 dwuosobowych zespołów, reprezentujących trzy chocianowskie szkoły. Reprezentacja naszej szkoły liczyła osiem osób, grających w czterech drużynach.

Rywalizację rozpoczęły zmagania systemem każdy z każdym, w dwóch grupach. Następnie zawodnicy rozgrywali mecze o miejsca. Końcowe rozstrzygnięcia zapadły dopiero po rozegraniu 27 spotkań. Najlepsza okazała się drużyna Szkoły Podstawowej w Chocianowie, kolejne miejsca (drugie i trzecie) zajęły drużyny reprezentujące Zespół Szkół w Chocianowie oraz Gimnazjum w Chocianowie.

Turniej przeprowadzono w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie a jego organizatorami byli: Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie oraz Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej w Chocianowie.