Udany debiut w zawodach wioślarskich!

Niezwykle udanym występem naszych uczniów zakończyły się rozegrane 27 kwietnia 2016 roku zawody na ergometrach wioślarskich. Podwójne zwycięstwo, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, należy uznać za ogromny sukces tym bardziej, że nasi zawodnicy debiutowali w tego rodzaju rywalizacji.

Zawody rozgrywane były na stacjonarnych ergometrach wioślarskich a rywalizacja toczyła się pomiędzy czteroosobowymi drużynami. Rywalizacja toczyła się na różnych dystansach w kilku kategoriach wiekowych, nasze osady musiały się zmierzyć z innymi szkołami ponadgimnazjalnymi na dystansie 1200 m.

Organizatorem zawodów było Gimnazjum nr 1 w Chojnowie, natomiast nagrody ufundowali: Powiat Legnicki i Gmina Chojnów.

Wyniki

Wyniki końcowe rywalizacji w kategorii szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta

  • I miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie,
  • II miejsce – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu,
  • III miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie.

Chłopcy

  • I miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie,
  • II miejsce – Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie,
  • III miejsce – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu,
  • IV miejsce – Absolwenci Gimnazjum nr 1 w Chojnowie.

Reprezentanci

Zespół Szkół w Chocianowie reprezentowali:

Dziewczęta

Agnieszka Woźniak, Katarzyna Bosacka, Agata Potyszka, Barbara Stodółka.

Chłopcy

Krystian Burda, Rafał Bakalarczyk, Piotr Michoń, Dariusz Tronina.