Utrwalamy piękno przyrody

W dniu 25 października 2012 roku odbył się finał warsztatu edukacji ekologicznej “Utrwalamy piękno przyrody”. W warsztacie udział wzięło dziewięcioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie.

Utrwalamy piękno przyrody“. Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej “Ja i moje środowisko” w II półroczu 2012. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

Warsztaty polegające na wykonywaniu oraz dostarczeniu do organizatorów ciekawych zdjęć fotograficznych o tematyce przyrodniczej rozpoczęły się już w miesiącu wrześniu. Ogłoszony w ramach warsztatów szkolny konkurs fotograficzny nosił nazwę “Przyroda jesienią”. Uczniowie do 5 października mieli obowiązek złożyć prace na nośniku elektronicznym. Następnie prace zostały wywołane oraz poddane ocenie jury, w skład którego wchodziło pięcioro nauczycieli Zespołu Szkół w Chocianowie.

Zakończeniem warsztatów była wystawa zdjęć konkursowych oraz uroczyste wręczenie nagród dla zwycięzców i uczestników warsztatów. Nagrody wręczył, pan Andrzej Wojtkowiak Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie, w dniu 25 października 2012r.

Wystawę prac uczniów można oglądać w holu przy czytelni szkolnej.

Nauczyciel odpowiedzialny za przeprowadzenie warsztatu: Ewelina Kulesza.

Wyniki konkursu

I miejsce

Dominika Witek, klasa 3 TTH

II miejsce

Monika Kochman, klasa 4 TH

III miejsce

Lidia Szklarz, klasa 4 TH

Pozostali uczestnicy konkursu

  • Justyna Podbaraczyńska, klasa 4 TH
  • Marta Kalińska, klasa 4 TH
  • Ela Hołowienko, klasa 3 TTH
  • Agnieszka Krzeszowska, klasa 2 TTL
  • Łukasz Guzik, klasa 4 TB
  • Piotr Podbaraczyński, klasa 1 A