Wiosenny mecz rewanżowy

Wiosenny mecz rewanżowy – kontynuacja  Akcji charytatywnej Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Tuż przed samymi Świętami Wielkanocnymi odbyła się kolejna szczytna akcja zorganizowana przez Szkolny Klub Wolontariatu.

13.04.2022r. odbył się „Charytatywny mecz – uczniowie kontra nauczyciele o Wielkanocnego zajączka” , a także akcja  na rzecz naszego ucznia poszkodowanego w pożarze. To nie o wynik chodziło, a o dobrą zabawę. Naszą akcję rozświetlały występy uczniów naszej szkoły: Julia Sitko zaprezentowała utwory: Ania Dąbrowska – z Tobą nie umiem wygrać, Sanah- Etc, Clean Bandit – rather be. Do gry zagrzewały nas wspaniałe cheerleaderki, które zostały przygotowane pod okiem pani Eweliny Kuleszy. Mieliśmy okazję obejrzeć występ beatboxu naszego ucznia z Ukrainy Ivana Kovalskyi.

Swoją obecnością zaszczycił nas Wicestarosta polkowicki Jan Wojtowicz, który wspomógł swą grą nauczycieli.

Nagrodę za najsympatyczniejszego kibica jednogłośnie otrzymał uczeń klasy 3AG  Damian Mazurek

Dzięki dobroci społeczności szkolnej ze sprzedaży ciast udało się uzbierać 700 zł na rzecz poszkodowanych w pożarze , a także z okazji Świąt Wielkanocnych mogliśmy wspomóc rodziny z Ukrainy przykazując im przygotowane przez uczniów słodkości.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie naszej akcji

Małgorzata Światłoń