Współpraca online

Uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie oprócz obowiązkowych zajęć online nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje biorąc udział w darmowych szkoleniach online czy korzystając z e-platform oferowanych przez firmy czy uczelnie współpracujące ze szkołą.

Przede wszystkim jako szkoła objęta patronatem KGHM w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM – kluczowy partner w kształceniu zawodowym” otrzymaliśmy bezpłatny dostęp do platformy językowej eTutor.pl – Szkoła angielskiego i niemieckiego online dla uczniów i nauczycieli klas patronackich.

Uczniowie technikum mechatronicznego wzięli udział w e-szkoleniu zaoferowanym przez firmę Festo Poland.

Uczniowie klas drugich i trzecich technikum obsługi turystycznej dzięki współpracy z Hotelcareer.pl i Hotele Plus mogli wziąć udział w cyklu szkoleń online:

  • szkolenie p.n.: „Planowanie i budżetowanie”
  • szkolenie p.n.: „Skuteczny marketing online”
  • szkolenie p.n.: „Podstawy revenue management”
  • szkolenie p.n.: „Techniki cross- i up-sellingu”
  • szkolenie p.n.: „Gospodarka magazynowa w gastronomii”,

Szkolenia prowadzili między innymi pan Piotr Tabor – wieloletni praktyk i ekspert branży hotelarskiej w Polsce czy pan Krzysztof Stęplowski – twórca popularnego bloga eksperckiego Marketinghotelu.pl

Uczniowie technikum logistycznego dzięki współpracy z Instytutem Logistyki i Magazynowania w Poznaniu mogą korzystać z Internetowej Szkoły Logistyki – ISLog gdzie udostępniane są na bieżąco nauczycielom i uczniom zasoby edukacyjne.

Należy zaznaczyć, że w ramach wyżej wymienionych szkoleń uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające ich udział, a także zdobytą wiedze podczas szkolenia.

O tych i innych działaniach naszych uczniów można również przeczytać na Facebooku:

https://www.facebook.com/ZSChocianow/

https://www.facebook.com/LogistykaZSChocianow/

https://www.facebook.com/turystykchocianow/

https://www.facebook.com/chzsmechatronik/