Wyniki konkursu The Point online

W dniu 17 grudnia klasy pierwsze technikum naszej szkoły próbowały swoich sił w konkursie zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Językowego The Point.
Organizacja ta od momentu powstania w 1993 roku inicjuje i realizuje nowatorskie projekty w zakresie kształcenia językowego.

Konkurs odbył się online za pomocą platformy internetowej. Uczniowie wysłuchali wygłoszonej przez konsultanta prelekcji dotyczącej korzyści wynikających z posiadania kompetencji językowych, a następnie przystąpili do wypełnienia krótkiego quizu.

Miło nam poinformować, że osobą, która zdobyła największą liczbę punktów, a zatem zwycięzcą etapu wewnątrzszkolnego konkursu został Kacper Smardzewski z klasy I TA.

Kacper w nagrodę otrzymał gadgety związane z nauką online m. in. słuchawki i pamięć USB. Gratulujemy!

Wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w prelekcji zostali zaproszeni do wzięcia udziału w drugiej części konkursu, która odbędzie się 18 czerwca. Głównymi nagrodami na tym etapie konkursu są tablet, smartphone, laptop i wiele nagród pocieszenia.