Wyniki konkursu “Utrwalamy piękno przyrody”

Sprawozdanie z Przeprowadzenia Warsztatów Edukacji Ekologicznej pn. “Utrwalamy piękno przyrody” realizowanych w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej “Ja i moje środowisko” w I półroczu 2013r. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

W ramach warsztatu przeprowadzono konkurs fotograficzny pod nazwą “Bliżej natury”. W konkursie udział wzięły dwie uczennice Zespołu Szkół w Chocianowie. Konkurs obejmował okres wiosenny a prace, w formie elektronicznej, należało oddać do dnia 20 maja 2013r. Następnie komisja konkursowa oceniła wywołane już prace. Prace wystawiono na parterze w holu szkoły w dniu ogłoszenia wyników – 29 maja 2013r.

Wyniki konkursu

I miejsce – Natalia Kasprzak, kl. 2 TTL

II miejsce – Żaneta Balcar, kl. 2 TTL

Uroczystego zakończenia warsztatów, ogłoszenia wyników oraz wręczenia nagród dokonali pan Andrzej Wojtkowiak dyrektor szkoły oraz pani Ewelina Kulesza główny organizator Konkursu.