XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne – zaproszenie dla uczniów szkół regionu LGOM

Od  09 lutego Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza młodzież szkół podstawowych i ponadpodstawowych na XII Legnickie Prezentacje Edukacyjne w bezpiecznej formule on-line. Na platformie internetowej www.lpe.pwsz.legnica.edu.pl uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych może zapoznać się z ofertami kształcenia szkół ponadpodstawowych i uczelni wyższych oraz instytucji edukacyjno-szkoleniowych.
Zachęcamy młodzież naszej szkoły szczególnie uczniów klas maturalnych do zapoznania się z materiałami informacyjnymi prezentującymi wyższe uczelnie w naszym regionie oraz ośrodki edukacyjno-szkoleniowe. Jest to dobra okazja do wzbogacenia wiedzy przed podjęciem decyzji związanej z wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej oraz zaplanowaniem swojej kariery zawodowej tym razem poprzez kontakt elektroniczny. Oprócz oferty PWSZ im.Witelona w ramach Prezentacji Edukacyjnych oferuje do wysłuchania: ciekawe wykłady popularno-naukowe, prezentacje i prelekcje. Warto zapoznać się także z ofertą samej uczelni , która prezentuje w ofercie na nowy rok akademicki 2021/2022 wiele ciekawych kierunków kształcenia na studiach licencjackich, inżynierskich, magisterskich i jednolitych studiów magisterskich w różnorodnych dziedzinach nauk.

doradca zawodowy
Zespołu Szkół