XIV Bieg Borów Dolnośląskich, Akcja ekologiczna „Nie wyrzucaj do lasu!”

Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w organizacji dużego wydarzenia społecznego. Tym razem wspieraliśmy organizację kolejnej edycji Biegu Borów Dolnośląskich oraz akcję ekologiczną „Nie wyrzucaj do lasu!”. Do biegów, którym patronowali Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie pan Piotr Machoń a także Burmistrz Chocianowa pan Tomasz Kulczyński oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Chocianów pan Jacek Wiśniewski, zgłosiło się blisko 130 zawodników, w tym 100 do biegu głównego. Biegom towarzyszyła akcja ekologiczna, podczas której zbierane były wszelkiego rodzaju elektroodpady. Dziękujemy naszym nauczycielom, paniom Marcie Smyk, Katarzynie Chudzińskiej, Agnieszce Malik-Demiańczuk a także panom Adamowi Steciowi, Jarosławowi Mołodyńskiemu, Maciejowi Piotrowskiemu, Danielowi Bukowskiemu oraz naszym uczniom, Amelii Marszałek, Kamili Staruszkiewicz, Janowi Iglickiemu, Maji Kościukiewicz, Weronice Bień, Nikoli Opalińskej, Blance Borawskiej, Wojciechowi Gołdynowi, Tomaszowi Peregrymowi, Dominikowi Piotrowskiemu, Maksymilianowi Janowskiemu, Bartoszowi Fiebigowi, którzy jako wolontariusze mieli swój wielki udział w przeprowadzeniu tego wydarzenia. Wspierali nas również wolontariusze grupy Respekt Volkswagen Motor Polska Polkowice pani Agnieszka Stefanko i pan Alan Zimoląg. Biuro zawodów, strefa robotyki, catering, nagłośnienie, wręczenie nagród … przede wszystkim tymi zadaniami zajęła się nasza niezastąpiona ekipa.