Zebrania z rodzicami

Zebrania z rodzicami dla wszystkich klas odbędą się w Zespole Szkół w najbliższą środę /07.10.2020r./  zgodnie z kalendarzem organizacji pracy szkoły na rok szkol. 2020/2021. Początek zebrań z wychowawcami  – godz. 17.00. Spotkania w pracowniach wg harmonogramu sal przy wejściu do szkoły.

Uwaga! Rodzice uczniów klas: Branżowej szkoły I stopnia / młodocianych pracowników firmy VW Motor Polska S.A./ mają ponadto obowiązkowe spotkania z pracownikami – opiekunami uczniów Zakładów Volkswagen Motor Polska S.A. Polkowice w następującym porządku: klasa 3A spotkanie o godz. 16.00 s.111, klasa 1A spotkanie o godz. 16.30 s. 11; klasa 2AG + 2 rodziców z klasy 2AP- spotkanie  o godz. 17.00 w s.1.2 .

W związku z sytuacją epidemii Covid-19 i obowiązkiem zachowania procedur bezpieczeństwa przypominamy, że na zebrania przychodzą wyłącznie rodzice bez objawów przeziębienia w maseczkach ochraniających usta i nos. Po wejściu do szkoły proszę obowiązkowo zdezynfekować dłonie.

Serdecznie zapraszamy

Dyrekcja szkoły