Zwycięstwo męskiej reprezentacji w Powiatowych Zawodach Piłki Ręcznej

Reprezentacje naszej szkoły rozegrały dwumecz z zawodnikami Zespołu Szkół w Polkowicach, w ramach powiatowych rozgrywek piłki ręcznej szkół ponadgimnazjalnych. Zawody rozegrano 12 marca 2013 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Dziewczęta, które zagrały jako pierwsze, do przerwy przegrywały nieznacznie (3:5) i wydawało się, że jest jeszcze szansa na zwycięstwo. Niestety w drugiej połowie nasze dziewczęta zagrały już nieco słabiej i końcowy rezultat był dla nas niekorzystny (6:11).

Rywalizacja chłopców nie była już tak zacięta. Nasza drużyna już po pierwszej połowie prowadziła z drużyną gości (9:5). W drugiej połowie, inicjatywa nadal należała do naszych zawodników i w końcowym efekcie mogliśmy cieszyć się z wyraźnego zwycięstwa (19:11).

Reprezentacja chłopców, dzięki zwycięstwu zapewniła sobie awans do kolejnego etapu rozgrywek międzyszkolnych – półfinał strefy legnickiej.

Składy reprezentacji Zespołu Szkół w Chocianowie

Dziewczęta

Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec, Marta Kalińska, Monika Kochman (4 TH), Patrycja Michalska, Kinga Urban (2 TTL), Patrycja Tomczyszyn (2 TT), Małgorzata Woźniak, Agnieszka Woźniak (1 TT).

Chłopcy

Piotr Kusak, Kamil Chojnicki, Kamil Mielczarek (4 TA), Sebastian Jankun, Krzysztof Dryja (3 TB), Kamil Karliński, Paweł Sutor (3 TA), Paweł Przyszlak (2 A), Łukasz Piwowar (2 TA).