Zwycięstwo piłkarek w podstrefie

Kolejne zwycięstwo odniosła reprezentacja naszej szkoły w halowej piłce nożnej. Tym razem nasze zawodniczki pokonały drużyny z Lubina i Góry zwyciężając w turnieju podstrefy lubińskiej w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Zajmując miejsce pierwsze nasza reprezentacja awansowała do kolejnego etapu rozgrywek międzyszkolnych – finału strefy legnickiej.

Wyniki zawodów

  • Zespół Szkół w Chocianowie – II LO w Lubinie (4:3)
  • II LO w Lubinie – LO w Górze (6:2)
  • LO w Górze – Zespół Szkół w Chocianowie (0:3)

Zawody odbyły się 12 stycznia 2012r. w II LO w Lubinie.

Skład naszej drużyny

Magdalena Chrzanowska (4 TH), Aneta Broszkiewicz (3 TB), Marta Kalińska (3 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (2 TTH), Anita Marek, Kinga Urban, Izabela Siekierska, Patrycja Michalska (1 TTL).

Opiekun drużyny: Piotr Machoń